Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.12.2017 09:29:14 

MANŽDÍRNICE UNITED

AKTUALITY !!!
Žádná data nebo nastavení...

AKTUALITY !!!


Od začátku letošní sezóny KLMF Vám ManŽdírnice přináší novou rubriku, která má za úkol shrnout v pokud možno stravitelné formě uplynulý rok. Jako bonus k pravidelným článkům po každém kole jsme však, stejně jako minulý rok, připravili i souhrn za celý rok, který se ohlíží za uplynulými koly KLMF soutěže trošku analytičtějšíma očima. Tím bonusem, respektive třešničkou na dortu je tzv. Ždírnické vyhlášení.

Chybět samozřejmě nemůže ideální sestava „ALL STAR“ roku KLMF, kterou rozeberu ještě o něco podrobněji. Nejvíce zástupců má Balón v Labi, který vyhrál KLMF a ukončil tak nadvládu ManŽdírnice. Dalším ze zástupců jsou právě poražený z MU, Kousci Laušmanovi, Starci na Chmelu a diskutabilní HC Milán, jenž protlačili svého brankáře.

Nejlepší brankářem letošního ruku se stává:

 • Šimek, jenž právě úřadoval za HC Milán, nutno podotknout, že na stejné úrovni si vedl dobře Vlastimil Porkert, jehož výkony, kde vychytal 5x čisté konto, nestačili k protlačení do ALL STAR, což je opravdová škoda.

Nejlepší z obranných řad na postu Stoper:

 • Tady obhájil svojí funkci Brentner (Starci na Chmelu) a Prokůpek (BvL), dále by se tam jistě vyšel Anton Kodytek, který figuroval MU defenzívě a spolu s ostatními spoluhráči vytvořil tak rekord v méně inkasovaných branek.

Nejlepší z obranných řad na postu Bek:

 • V této kategorií byli MU úspěšnější, tím borcem se stává Vít Kodytek, který svojí produktivitou dokázal vstřelit soupeřům 10 branek a prosadit se tak o post nejlepšího střelce MU. Druhým bekem se stává hráč Brzlínek, který hájí barvy Kouskům Laušmanům.

Nejlepší Útočníci:

 • Jasnou útočnou jedničkou se stává M. Otradovský s neuvěřitelnými 36 zásahy, který válel za Kousky L., dále ho podporovali M. Kazda ze Starců na Chmelu a trojici uzavírá letošní mistr BvL, hráč Tauber, jenž v posledních vteřinách „vrcholné slávy“ vstřelil vítěznou branku svého týmu v samotném finále.

Drazí přátelé, to bylo shrnutí ALL STAR roku 2015 v KLMF a nyní předejdeme k samostatnému vyhlášení Ždírnických borců, kteří sice potřetí neobhájili titul KLMF, za to jako jediný tým se třikrát do finále probojoval a vytvořil tak nový rekord KLMF! Dále vytvořil defenzivní rekord, který spočívá v nejméně počtu inkasovaných branek. Což je 13 branek za 13 zápasů! Stinnou stránkou je, že v ofenzivě si tak dobře nevedla a v některých zápasech dokonce tápala, jak překonat, resp. vstřelit míč tak dobře, aby se dostal mezi tři tyče.

V ostatních soutěží či turnajů se Ždirničtí zúčastnili pouze ve třech případech. Nejprve v Chotěvicích zaznamenali 3. místo. Ve vrchovině dokázali triumfovat a v domácím prostředí, po rozdělení hráčů do dvou týmu, získali opět zpět primát. Jejich druhý tým vybojovali cenné 3. místo.

 

K samotnému vyhlášení Ždírnických borců na jednotlivých postech:

Brankářskou jedničkou se pro 2015 stává Vlastimil Porkert

 • Hráč takového kalibru vynechal pouze 2 zápasy, když se zotavoval ze svého zranění a mohl tak vystřídat Víťu K. Ke svým skvělým zákrokům si může připsat osobní rekord, který stanovil v KLMF, když inkasoval pouze 11 branek v 11 zápasech!!!

V obranných řadách se pralo hned několik borců, kteří během sezóny, buď kvůli zranění či osobních důvodu opouštěli řady MU. Přes řadu změn v řadách MU se našli tito borci, již zasluhují ocenění, neb dokázali svojí bojovností a srdíčkem dostat MU do finále.

 • Jasnou stoperskou dvojí se stali Antonín Kodytek a Viliam Ulrych. Záda jim kryl samotný Vladimír Středa. Borci se podílí na rekordu v počtu inkasovaných branek, a když bylo třeba, dokázali svojí kombinační hrou přispět útoku či dokonce sami skórovat. Antonín dokázal skórovat 6krát v KLMF a 10krát v jiných soutěží, Vilda si počínal s 2 zásahy jak v KLMF, tak v jiných soutěží a za to Vladimír si připisuje po jednom zářezu.

Přejdeme k ocenění pro nejužitečnější hráče. Do této kategorie se dostali borci, jejichž domovem jsou Vlčice a hájili Ždírnické barvy.

 • Jedná se o hráče Jana Smetany a Jana Jelínka. První jmenovaný přispěl 3 brankami KLMF a v jiných soutěží, druhý jmenovaný si počínal o branku lépe v obou soutěží Přes veškerá svá zranění oba borci přispěli k velkému postupu až do samostatného finále a podíleli se na řadu vstřelených branek. Když mohli svá zranění léčit, nenechali MU na holičkách a svojí obětavostí přispěchali na pomoc a tak přispěli k velkému úspěchu.

V kategorii nejlepší útočník se stává pouze jeden hráč. MU na post útočníka postrádala borce jako je Jan Jiřička či Tomáš Drinka, kteří by stříleli mnoho branek, jako v minulých ročnících.

 • Na tento post se probojoval Tomáš Hampl. Pro svůj tým zaznamenal 5 branek v KLMF a 11 v ostatních soutěží. Hráč se musel potýkat s tím, že hrál na hrotu pouze sám a řadu situací musel řešit individuálně.

Velkým objevem pro letošní rok se stává novou akvizicí MU, který vlil novou krev do týmu a velkou měrou dotáhl tým do samotného finále.

 • Tím hráčem je samotný Martin Kozák, hokejista, jehož tvrdost a fyzička předčila očekávání a svým výkonem za deset odehraných utkání zaznamenal 4 branky v KLMF. Svým hlasem a dravostí podporoval tým, a jakožto cena pro objev roku náleží pravém jemu!

 Nesmíme opomenout ještě jednoho hráče, který kvůli pracovnímu vytížení a řadu jiných zájmu, přesto věnuje čas pro podporu MU, tzv. dříče pro rok 2015.

 • Tuto cenu získává Stanislav Zajíček. Ačkoliv na hřišti moc prostoru nedostane, nenechá svůj tým na holičkách, a když je třeba dokáže zahrát v obraně či útoku. Připsal si jeden skutečně velkolepý zářez, když ve vyrovnaném utkání proti HC Milan vstřelil svoji životní branku a rozhodl tak o vítězství ve prospěch svého týmu.

Poslední cenou je tradiční střelec roku. Tady letos MU velmi pokulhával a stal se tím samotný obránce. Po řadu odchodu hvězdných hráčů, musela MU rotovat v sestavě a tak není divu, že tím samotným střelcem je i obránce.

 • Tím střelcem se stává Vít Kodytek, zaznamenal 10 úspěšných zásahu v KLMF a 9 zásahů mimo tuto soutěž. Když bylo třeba, jako správný kapitán převzal řadu úloh na sebe a častými výpady ohrožoval soupeřovu svatyni, či připravoval slibné akce pro své spoluhráče.

 


Pánové ze Ždírnice končí ve finále. V posledních vteřinách je o triumf připravil tým Balón v Labi…..

Do ALL-STAR týmu se podruhé v řadě prosadil Víťan Kodytek, který získává cenu za nejproduktivnějšího obránce. Nutno podotknout, že do sestavy se nevešel aspoň Vlasta Porkert na post brankáře, který ukázal mnoho pohledných zákroků, ale hlavně v pěti zápasech z jedenácti vychytal „SHOOT-OUT“!!! Jelikož tým přišel o třetí triumf v řadě, dosáhl aspoň po třetí finále v řadě. Novým objevem se stává Martin Kozák, který přišel za zraněného Jana Jiřičky. Do týmu se po delší odmlce vrátil kanonýr Vilda Ulrych, jenž má obrovský podíl na řadu čistých kont. V poslední řadě se pro slýchává o budoucnosti týmu. Nové angažmá zvažuje Jan Jelínek, veterán Jan Smetana přemýšlí o konci kariéry a v neposlední řadě Antonín Kodytek nastupuje k vojenskému výcviku do Vyškova a po jeho absolvování se hodlá upsat armádě ČR. Jak to vlastně s týmem MU dopadne?

Sestava: Vlastin - Anton, Hanz - Víťan, Jelly, Vládis, Marťas - Tomáš, Stanley
Preview čtvrtfinálového klaní


?Co víme o soupeři?

FK Vlčice

 

Přišli: Dominik Kovačík, Lukáš Mac, Jan Špička, Martin Malinský, Marek Mucudus, Jakub Smetana, Vince van Berlo, Vlastimil Vykus


Odešli:

Výsledky v posledních 3 kolech:

FK Vlčice x Kousci Laušmanovi        4:2 (2:2)    Palinkáš 2x, Sedláček, Špička

FK Tesla x FK Vlčice                         3:1 (1:0)    Šošovička

FK Vlčice x Starci na Chmelu           2:4 (1:1)    Palinkáš 2x

   

Přednosti:

Tým, kterým každým rokem produkuje spoustu vstřelených branek. V jeho řadách se objevují tři zvučná jména, jenž pro soupeře nahánějí strach. Loni to byli pouze Šošovička a Palinkáš, v letošním ročníku vyhledali ještě Špičku, který doplňuje duo útočníků a podílí se na řadě asistencí. Duo Palinkáš a Šošovička nechybí v top tabulce střelců!

Slabiny:

Po odchodu brankářů a obranné jedničky Wimmra se defenziva stále hledá. Jejich útočné hvězdy v mnoha případech nechává obranu na holičkách a není divu, že se stali týmem s nejhorší obranou. Na poslední chvíli sehnali bývalého obránce z MU Jakuba Smetanu, který je lékem pro defenzivní řadu a nebýt jeho, i letos tým FK Vlčice chybělo ve vyřazovacích částí.

Hráči ke sledování: Vít Šošovička a Jakub Smetana

V. Šošovička 170cm vysoký hrotový útočník stojí na správném místě ve správný čas! Není se čemu divit, že i letos bojuje o top střelce KLMF. S párťákem Palinkášem tvoří obávané duo, jenž ničí defenzivu soupeřů.

J. Smetana alias Džejkob 180 cm vysoký obránce, který svojí vytrvalostí a bojovností tvoří nepropustnou zeď Vlčic, přesto dokáže být nápomocný pro útočné duo, kterým se snaží servírovat přesné pasy. V MU postrádal disciplínu a spolehnutí, nyní hledá druhou šanci právě ve Vlčicích.

Předpokládaná sestava: Jebavý – Mach, Džejkob, (F. Petr, T. Petr) – Špička, (Sedláček) – Šošovička, Palinkáš

Příznivci FK Vlčic věřili, že postoupí aspoň do vyřazovací částí, což se podařilo a nyní mohou jen překvapit své soupeře. Nikoho lepšího si do cesty nemohli přát, než MU, se kterým odehrávali přátelské utkání. V KLMF se tyto týmy potkaly naposled v roce 2013. FK Vlčice porazili MU pouze jednou jedinkrát, když na hřišti v Bajráku ve Dvoře Králové nasázely 8 branek! Utkání rozhodne již v prvním střetnutí!

Prognóza: 7. – 8. místo


ManŽdírnice United

Přišli: Lešek Przybyla, Jiří Kolíbal, David Dohnal, Martin Kozák, Viliam Ulrych, Tomáš Hampl


Odešli: Jiří Kolíbal, Jan Jiřička

Výsledky v posledních 3 kolech:

MU x HC Milan                    2:2 (2:1)          Viťan, Hanéz

MU x FC 4 Promile              6:0 (1:0)          Anton 2x, Marcel 2x, Hanz, Viťan

Melody Boys x MU               0:6 (0:5)          Martin 2x, Anton 2x, Viťan, Vládis

Přednosti:

MU po odchodu T. Drinky, J. Jiřičky a zranění J. Kolíbala chyběl hráč, který by byl schopen pravidelně střílet góly. Navíc na šanci čekají také velmi talentovaný Tomáš Hampl, který poslední utkání vypustil. Ofenziva by měla být hlavní předností MU, zmiňované forwardy budou hodně vydatně podporovat šikovní A. Kodytek, V. Ulrych, M. Kozák a J. Smetana (vyléčené koleno).  Za to defenziva byla v letošním roce excelentní pod vedením V. Kodytka, kde si zásluhy připsal tvrdě pracující J. Jelínek, M Brož a s výkyvy se podíleli V. Středa a L. Przybyla. Brankářská jednička V. Porkert se může pyšnit trojnásobným shot-outem. Tým MU inkasoval pouze 9krát a má nejlepší defenzivu v celé KLMF.

Slabiny:

Domácí prostředí se zdá být zakletý kout. Pouze jednou ze čtyř zápasů slavilo MU vítězství, poté dvakrát remizovalo a jednou je o body překvapivě obral tým Melody Boys. Stále hledající formu D. Dohnal se neusadil tak jak má. S. Zajíček bere ligu jako odreagování a do zápasu nedává vše, tak jak by si to tým představoval.

Hráči ke sledování: Tomáš Hampl a Martin Kozák

T. Hampl na sebe upoutal pozornost hned při své premiérové debutu, kdy odehrál pouze 3 utkání, ale zaznamenal 3 branky. Poté větší část skupinových kol chyběl. Fyzicky velice silný, 170 cm vysoký útočník je typickým hrotovým hráčem, který dokáže podržet míč a vyhrávat jeden na jednoho, jeho největší předností je perfektní výběr místa. K zahození není ani jeho tvrdá střela, což dokázal při svém debutu proti FC 4 Promile, když zpoza vápna vsítil nádherný gól z voleje. Typově je trochu podobný odcházejícímu J. Jiřičkovi, oproti němu je však disciplinovanější.

M. Kozák je oproti T. Hamplovi „spalovač“ za to dříč a většinu zápasů doslova odlítá! Je to velice týmový hráč a jeden z mála tvoří hru. Jeho příchod povzneslo novou krev a chuť vyhrávat. Fyzicky velice silný, 185 cm vysoký pod hrot, který dokáže podržet míč a servírovat míče pro útočící hráče. Cizí mu není ani obranná část, když je třeba zaujme roli stopera a ničí ofenzivní řady soupeřů.

Předpokládaná sestava: Vlastin - Hanz, Víťan, Marcel (Jelly, Léša) - Anton (Marťas) - Tomáš  (David, Stanley)

Příznivci MU doufají, že si v první kole čtvrtfinálového klaní, odvezou ze hřiště soupeře slušný náskok, který poté uhájí v domácím prostředí. Dále že zlomí střeleckou potencí útočníku a nedovolí borcům z Vlčic skórovat.
 

Prognóza: 1. – 2. místo


Co píší v KLMF?

Šance na postup: 80% - 20%

V tradičním seriálu preview čtvrtfinálových sérií se jako první zaměříme na „vesnické derby“ mezi Ždírnicí a Vlčicemi.

ManŽdírnice United vstupuje do play-off s jednoznačným cílem. To je získat mistrovský titul potřetí v řadě, což se ještě nikomu v uplynulých osmi ročnících KLMF nepovedlo. Hráči MU sice vyhráli svoji skupinu, ale nebyli už tak suverénní jako loni. Z osmi zápasů si připsali jen čtyři výhry, nicméně prohru pouze jednu a to ve druhém kole. Se všemi týmy odehráli vyrovnané zápasy, kromě odvety s Melody Boys (6:0) a s nepostupujícími Promilemi (7:0 a 6:0). Trošku překvapivě nefiguruje v TOP10 střelců žádný její hráč jak tomu bývalo zvykem. Nejlepšími střelci jsou bratři Kodytkové, Antonín se radoval sedmkrát, Vít šestkrát. Oproti předchozím letům se sestava ManŽdírnice schází v mnohem lepším počtu a vyniká výbornou obranou, za osm zápasů inkasovala pouze devětkrát, což je nejméně z celé ligy.

V roce 2013 si FK Vlčice připsaly svoji první medaili, následující rok ale v play-off chyběly. Jejich letošní cesta do play-off byla pro ně velice složitá. Po čtyřech kolech situace vypadala slibně, sedm získaných bodů a takový byl i náskok na dva týmy pod nimi s nula body na kontě. Jenže FK Tesla mohutně finišovala, porazila Vlčice i v přímém souboji v předposledním kole a vzhledem k tomu, že v posledním kole měli dorazit do Vlčic Kousci Laušmanovi, nebyly to moc růžové vyhlídky. Jenže oranžoví tento zápas zvládli a o jediný bod uhájili poslední postupové místo. Ofenziva týmu je tradičně silná, o góly se starají pravidelní střelci Vít Šošovička a David Pálinkáš, kteří jsou v tabulce střelců na druhém, respektive na třetím místě. Dohromady vstřelili 30 gólů, což jsou skoro třičtvrtiny všech branek jejich týmu (celkem 44). Obrana už taková sláva není, je třetí nejhorší v celé soutěži.
Vzhledem k tomu, že se blíží závěrečná část skupinových zápasu, dovolil jsem si pro Vás připravit menší redakční hodnocení hráčů, jenž během letošní sezóny zavítali, ale nutno i podotknout, i ty co odešli z týmu MU. Hodnocení proběhlo v rámci „subjektivních“ názorů hráčů, kteří už za tým MU nějakou dobu jsou. Jelikož sezóna není stále u konce, mají někteří šanci své statistiky a hodnocení razantně změnit, tudíž to slouží jako informativní a zároveň motivační údaj.Posily a jejich zařazení do týmu MU
Legenda: Hodnocení (1 - omyl, 5 - borec)

 


MU x BvL
 

Už to jsou dva necelé týdny, co MU odehrál svůj první zápas v KLMF. Po nepříznivých podmínkách si tým musel dát nucenou pauzu, která se vykompenzuje již 5. 6. 2015 a 6. 6. 2015 (pátek a sobota), kde nás čekají dva duely. Jako první nás prověří na svém domácím stánku FC 4 Promile, který jako jediný tým v loňském roce porazil MU ve skupině "B" dvakrát! Nejprve FC 4 Promile obraly body MU v Podharti a posléze MU rezignovalo i v domácím prostředí…. Jak se bude duel mezi těmito celky letos vyvíjet? Nechme se překvapit. Druhým týmem Melody Boys bude pro MU premiéra, poněvadž se tyto celky ještě nestřetli a rozhodně to bude zajímavá podívaná, která vypukne následný den po prvním výkopu, již v ranních hodinách.

A jak si vlastně vedli nové tváře v dresu MU?

Nejlépe se začlenilo duo Tom H. a Vilda U., kteří si již v přípravném utkání v útočné řadě velice rozumí a pro tým doposud podali pozoruhodné výkony. V ostrém zápasu s BvL měli oba matadoři šanci ke skórování, a však Vilda U. k tomu měl velice blízko, když jeho prudkou střelu zastavila branková konstrukce.Třetím útočníkem z nedalekých Horek u st. Paky David D. si též nevedl špatně, přesto pevně věříme, že dokáže být lepším hráčem a pevně se začlenit do týmu a lépe se přizpůsobit dění v KLMF. Další pomocná tvář Jiří K. se též potřebuje v mísit do prostředí KLMF, ale jako středový hráč si vede dobře. A posledním hráčem Lešek P., který bude celit obranné řady, si se svým místem poradil chvályhodně, řadu zákroku zvládl s přehledem a bude jen otázkou času, kdy bude jeden z klíčových hráčů MU.

 
 

„Honba za obhajobou titulu KLMF právě začíná“

Od 18. 5. 2015 začínají první kola KLMF, kde už známe i prvního soupeře z pětičlenné tabulky A, kde byl náš tým zařazen, čímž je FC Balon v Labi.

V loňském roce tým FC Balon v Labi neznal ve své skupině přemožitele a jako první tým vyhrál skupinu bez ztráty bodů. Každý tento tým favorizoval do finálové části, ale opak byl pravdou. Tým FK Tesla se pokusila o malý zázrak, když tento klub vyřadil až na samostatném penaltovém rozstřelu, kde zazářil brankář z FK Tesly, když vychytal dvě střely ze tří. Jejich spanilá jízda končila již ve čtvrtfinále, než sami předpokládali. Za zmínku stojí říct i o staronovém soupeři Melody boys, kteří neměli čest s naším týmem sehrát utkání, buď z důvodu zařazení v rozdílných tabulkách, nebo každý z týmu stál na jiné straně „vyřazovacího pavouka“. Letos obě mužstva budou mít příležitost si změřit síly ve skupině.

K samotné MU, která je pasována opět mezi favority, se ještě utká s nepříjemným týmem HC Milan a FC 4 Promile. V loňské sezóně měla velmi trnitou cestu za honbou titulu KLMF, poněvadž nepříjemný HC Milan bojoval až do samostatných penaltových rozstřelů, kde nakonec podlehl. Dalším opravdu z nepříjemných soupeřů byl tým Starci na Chmelu, kteří si vezli z domácího prostředí jednobrankový náskok, který jim byl ve Ždírnickém prostředí doslova „rozmetán“. Finálový duel měl hladší průběh, když MU deklasovalo FK Teslu vysoko 9:1.

V letošní rok zahájí MU první zápas na ždirnické půdě s týmem FC Balon v Labi, kde se povedlo pouze dvěma týmům tento stánek dobít. Tento duel mezi MU a BvL bude jistě ostře sledován, poněvadž se jedná o dva nejproduktivnější týmy v KLMF. Šance budou jistě vyrovnané, ale pokud chce MU obhájit titul, nepodlehne žádnému z týmu!


Vlčice x MU

3:6

V odpoledních hodinách před začátkem KLMF si celek MU zajíždí k prvnímu přátelskému utkání, kde by si měl vyzkoušet řadu nových tváří. Jak se již zmiňovalo, naše řady doplní Viliam Ulrych, který si dává půl roční oddych od Dvorské divize. Dále se k nám připojil David Dohnal z nedalekých Horek u st. Paky, který by si rád zvýšil kvality v malé kopané. Třetí novou tváří je Jiří Kolíbal, jenž kariéru skončil na Mostkách a KLMF bude pro něho spíše odreagování. Čtvrtým hráčem je Tomáš Hampl, který již druhým rokem usiloval o angažování, kde to bohužel omezovala pravidla KLMF. Letos je vše jinak a nyní má šanci prokázat své kvality. Pátým posledním angažovaným hráčem je Lešek Przybyla, kterou má bohatou fotbalovou kariéru za dorost. V zimní tradiční halové kopané pořádané D. Sobotkou SOKOL CUP se prezentoval velice slibně a věřím, že má týmu MU co dát!

Vzájemný duel nabízel velmi dobrou podívanou, zejména v první poločase se tým MU dařilo excelentně, když vstřelil 5 pohledných branek a řadu z nich zůstala na brankové konstrukci nebo bravurně zakročil domácí brankář. Nové tváře se prezentovali velice slibně a uvidí se, zda zopakují stejné utkání již tuto neděli.

Platební uzavírka měla být uzavřena 3. 5. 2015 a opět se našli jedinci, kteří otálejí. Proto Ti co se opozdí, mají v letošní sezóně smůlu!!!


!Začíná nová sezona 2015!

Přichází začátek již 9. ročníků KLMF a s ním vstupuje do boje MU, která během 5. ročníků ukořistila dvakrát mistrovskou trofej. Nesmíme zapomenout, že při prvním vstupu do této ligy se rvala mezi 4 nejlepší celky, kde nakonec ukořistila 3. místo.

Jak je již tradicí, s každým ročníkem přicházejí i změny, které zasáhnou nejen pravidla KLMF, ale i tým MU. Nyní nastíníme změny v dění KLMF. Její nejvyšší hlavou P. Ponikelský se letos rozhodl následovně:

 • na soupisku můžete napsat nově až 16 hráčů.
 • do zápasu může být připraven libovolný počet hráčů ze soupisky (zrušeno pravidlo, podle kterého mohlo nastoupit jen 12 hráčů).
 • jelikož nejsem moc fanouškem kvót a omezení, rozhodl jsem se alespoň upravit pravidlo o aktivních fotbalistech na soupisce. Kdyby bylo úplně po mém, toto pravidlo bych klidně kompletně zrušil, ale vzhledem k historii ligy, jsem se rozhodl ho v upravené podobě ponechat. Maximální počet aktivních fotbalistů na soupisce týmu se zvyšuje ze tří na čtyři (definice aktivního fotbalisty najdete v propozicích). Ostatně další podobné ligy malého fotbalu toto pravidlo nemají, nebo mají limit nastaven i výše.
 • v jednání je změna systému nasazování rozhodčích, pokud se stihne zrealizovat do informační schůzky před sezónou a bude schválena, platila by už od letošní sezóny (příp. od play-off)
 • případný start ligy je plánován od 18. května 2015.

Co se týče v realizačním týmu MU, i tam nastali drobné změny:

 • Po krátkém, ale úspěšném vedení J. Jiřičky (nutno podotknout, jako jediný „manažér“ dokázal s tímto týmem vyhrát skupinu, dále domlouval zápasy a dohlížel na chod týmu) se vrací jako plnohodnotný hráč.
 • Realizační tým zvažuje nákup nových dresů, kde loni se pro nedostatek hráčů a finanční prostředků celá vize zrušila.
 • Do týmu přichází „staronoví“ kanonýr V. Ulrych, který se rozhodl z tým Dvora Králové hostovat pro náš prospěch!

Předpokládaná sestava MU pro rok 2015:

Útočníci: J. Jiřička, T. Drinka, V. Ulrych, M. Ježek, S. Zajíček

Záložníci: J. Smetana, Michal Horník, Lešek Przybyla, T. Hampl

Obránci: A. Kodytek, V. Středa, M. Brož, J. Jelínek, J. Kolíbal, V. Kodytek

Brankář: V. Porkert

 


SEO

TOPlist